Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wstęp:

Postanowiłem stworzyć dla graczy możliwość umieszczenia tematów dla Gildii i Sojuszy z różnych gier (wszystkie jakie dodacie do listy) w tych tematach można prawie wszystko czyli ile umiesz tyle będzie w miarę możliwości uzyskach od nas pomoc lub poprawki w edycjach jeśli nie dajesz sobie rady.

Co możecie zyskać będąc tutaj?

Uprawnienia jakie oferujemy są takie jak w każdym innym dziale - czyli możesz dodawać , edytować , usuwać tematy utworzone przez samego siebie.

W tym oto dziale masz szanse zyskać więcej graczy w swojej ekipie ze względu że każdy ma szanse przeczytać Wasz temat lub rekrutacje , jeśli utworzycie taką oczywiście rzecz jasna :D

W większości przypadków lepiej być tutaj niż tworzyć swoją stronę na darmowym serwie to zajmuję więcej czasu i nie każdy ma na to czas .

Następny plus - będą konkursy specjalne do tego działu dla wszystkich uczestników to nasz podstawowy system.

 

Jak utworzyć poprawnie wg zasad?

Przykład:

Gildie i Sojusze

Gra nr.1

Gra nr.2

Wybierasz tytuł gry w jaką grasz i gdzie posiadasz swoją Gildie lub Sojusz zależy to od rodzaju gry . Następnie tworzysz temat w tym dziale który wybrałeś,

pod tytułem nazwy swojej Gildii lub Sojuszu - przykład gram w grę o numerze 1 klikam i wpisuje w tytule swoją nazwę Gildii (tylko sama nazwa tego sojuszu lub gildii) w treści umieszczasz dane jakie chcesz , aby były widoczne dla użytkowników (graczy i nie tylko) . Uprawnienia dostaną osoby które się zarejestrują oraz na forum pod tym samym tytułem działu umieszczą posta z prośbą o dodanie uprawnień - czas jest przewidywany jak najszybciej jest to możliwe.

feed-image Wpisy RSS
Copyright © 2011-2016 Portal-way w innym wymiarze - polway.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! oprogramowanie na licencji GNU GPL.