Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Witaj na  stronie w internecie " polway " . Jest to Portal-way w innym wymiarze - możesz tworzyć ją razem z nami

 tylko u nas masz taką możliwość , wystarczy przejść następujące kroki tutaj.

Strona stworzona z myślą o użytkownikach ma na celu u rozmaite konkursy po rozmowy społeczne oraz generowanie własnych artykułów na stronie użytkowników , jeżeli uważasz tak samo to zarejestruj się i korzystaj z wszystkich możliwych uprawnień jakie zaoferujemy dla najlepszych użytkowników u nas.Specjalny system bierze pod uwagę jak największą liczbę osób oraz satysfakcję co do nagród i zabaw z internetem .

 Zapraszamy każdego zainteresowanego ...

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Overwolf Signature

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Wszyscy budujemy stronę wszystko od regulaminu do informacji co ma istniej na stronach naszego portalu - chcesz brać w tym udział zapraszamy do rejestracji i uczestniczyć w tak zgranym Teamem jakim możemy być - wszyscy razem nie osobno, a uzyskamy to co najlepsze może zaistnieć tutaj - jeśli tylko zdoła się to wykonać w miarę możliwości oraz kosztów jakie temu będą obowiązywać to nie czekać tylko pomóż zaistnieć w takim wymiarze jak jest tutaj to opisane, może chcesz coś dodać ? Czekamy cały czas na nowych użytkowników.Tyczy się to również nagród jakie są i będą oferowane na danych zasadach każdy konkurs musi mieć osobną informacje co do wykonania.Oczywiście każdy może zrobić konkurs jak tylko ma na to środki finansowe lub rzeczowe - zapraszamy takie osoby również - wszyscy którzy zaoferują jakikolwiek konkurs będzie umieszczony na liście sponsorów na stronie jednej i drugiej będą 2 typy takich osób - prywatni i firmowi . Cieszmy się z naszych osiągnięć jakich dokonamy - Do Dzieła ! :D

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Dla podróżujących - jak znalazłeś naszą stronę? jaką treść  szukasz? lub może szukałeś - znalazłeś? , jeśli nie napisz do nas
może więcej osób jest takich będzie to pomocne dla innych skoro o takiej tematyce słowa kluczowe napotkały się i zostaliśmy oznaczeni w wyszukiwaniu.

Podróżniku nie mamy wystarczająco zarejestrowanych osób , nie zwlekaj zarejestruj się i doładuj sobie konto wg
promocji. Nie jesteś zainteresowany doładowaniem przekaż go osobie znajomej lub z rodziny wystarczy rejestracja i wysłanie numeru telefonu w formularzu .

Poszukujesz darmowych doładowań telefonu komórkowego na prostych zasadach nie takich jak w innych konkursach jakie są oferowane przez innych? U nas właśnie jest to co wszyscy oczekują.Bierzesz udział w jakimś konkursie i nie wygrałeś niczego?Stop tej teorii!To nie u nas!, wystarczy że zarejestrujesz się i aktywujesz konto oraz wyślesz numer telefonu w formularzu - jest on potrzebny do doładowania , formularz znajduję się w kontaktach ... Zrobiliśmy doładowanie dla pierwszej setki osób , którzy to wykonają. Jedna rejestracja jedno doładowanie na ten sam numer telefonu.Czytasz tą treść , a nie jesteś zainteresowany? Przekaż to znajomemu lub rodzinie może oni będą zainteresowani ... Konkursy jakie będą tutaj są dla każdego,a w nowych konkursach innego rodzaju będzie inna metoda , aby wygrać i zdobyć jakąś nagrodę .

Umieszczaj swoje reklamy darmowo ! Tylko dla 111 osób zarejestrowanych i aktywnych on-line . Musisz być przynajmniej 1 raz na tydzień zalogowany i utworzyć 2 artykuły na miesiąc (co najmniej 5 linijek i 7 wyrazów w 1 linijce min. 4 literowych). Funkcja jest dozwolona dopiero po 3 opublikowanych artykułach o dobrowolnej treści nie łamiących prawo (polskie i międzynarodowe ) - po wykonaniu można umieścić 1 reklamę w swoim nowym i poprzednich  artykułach.Czas trwania Funkcji od 20.10.2011r.- 31.03.2012r. (możliwe przedłużenie czasu). Zapraszamy do publikacji - jeśli brakuje u Nas tej tematyki , którą chcesz napisać - Pisz! do Nas , a zostanie utworzone na prośbę Twoją .

feed-image Wpisy RSS
Copyright © 2011-2016 Portal-way w innym wymiarze - polway.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! oprogramowanie na licencji GNU GPL.